të gjitha armët

Mirë se vini në dyqan për të blerë cigare elektronike !

Lidhja

|

Ruaj

Porositë duhet të arrijnë në 200 dollarë për t'u kaluar dhe paguar.

randmHome
uwellHome
voopooHome
freemaxHome

Në modalitetin Aa Tani

Shitja më e mirë

 • FUMOT RANDM TORNADO 15000 DISPOSABLE VAPE DEVICE WIPuff 15000 Taff Fumot Randm Tornado 15000 Vape e disponueshme
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  Puff 15000 Taff Fumot Randm Tornado 15000 Vape e disponueshme

  9.41
  Limonadë blu Razz
  Akull pjeshke
  Mollë e thartë
  Akull shalqi
  Boronica në akull
  Mjedër boronicë
  Akull ananasi
  Qershia
  Akull luleshtrydhe
  Vimto
  Akull rrushi
  Cola Ice
  Shalqi me luleshtrydhe
  Limonadë rozë
  Mixed Berry
  Mango pjeshke
  Dragon fruit
  Strawberry grape
  Zoti blu
  Akull i harlisur
  ice pop
  Strawberry kiwi
  Kivi fruta pasioni guava
  Triple berry
  Banana ice
  Karamele me boronica pjeshke
  Mollë Pjeshkë Dardhë
  Limonadë me kokrra të kuqe
  Blue Razz Qershi
  Bubble boronicë
  Boronica Qershi Boronica
  Shegë boronicë
  Mjedër blu
  Cherry Cola
  Arush xhelatine
  Limon & Gëlqere
  Mango On ice
  Akull i Energjisë së Kuqe
  Banane luleshtrydhe
  Strawberry Red Bull
  Limonadë me shalqi me luleshtrydhe
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • ndrysho përmasat m fit h 640 w 640 Puff 12000 Taff Fumot Origjinale Randm Digital Box 12000 Vape
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  Puff 12000 Taff Fumot Origjinale Randm Digital Box 12000 Vape

  9.31
  Mente e ftohtë
  Akull shalqi
  Akull rrushi
  Mjedër boronicë
  Shalqi me luleshtrydhe
  Banane luleshtrydhe
  Akull i harlisur
  Qershia
  Akull luleshtrydhe
  Ice Pop
  Limonadë rozë
  Mango On ice
  Manaferrat e përzier
  Donut me luleshtrydhe
  Rrush luleshtrydhe
  Cherry Cola
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  RandM Tornado Puff 7000 Taff Stock European

  89.70
  Manaferrat e përzier
  Akull pjeshke
  Flluskë boronicë
  Dr Blue
  Boronica Në lce
  2%
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • RandM Tornado 9000 Puffs 10RandM Tornado Puff 9000 Taff Stock European
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  RandM Tornado Puff 9000 Taff Stock European

  98.80
  2%
  Manaferrat e përzier
  Zoti Blu
  Lce harlisur
  Akull blubarry
  Berry Pjeshke
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • MO5000 Maria e humbur 1 a8b95c52 c75e 4e83 bcae 746d60e57630Lost Mary MO5000 JETABLE POD
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  Lost Mary MO5000 JETABLE POD

  5.22
  Menta e zezë
  Blue Razz Ice
  Blue Trio
  Blueberry Raspberry Lemon
  Citrus Sunrise
  Energize
  Ginger beer
  Grape Jelly
  Kiwi fuse
  Lemon Sparkline Wine
  Mango Peach
  Mango Peach Watermelon
  Miami Mint
  Plum Rose Mint
  Triple Berry Ice
  Tropical Fruit
  Watermelon Cherry
  Akull shalqi
  Yummy
  4%
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • Lost Mary os5000 1Lost Mary OS5000 JETABLE POD
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  Humbur Mary OS5000 JETABLE POD

  5.22
  Duo banane
  Menta e zezë
  Karamele pambuku blu
  Blue Razz Ice
  Rrushi
  Kivi Fruta e pasionit Guava
  Mente limoni
  Mary Dream
  Pjeshkë Mango Shalqi
  Pineapple Duo
  Mango ananasi
  Mente
  akull luleshtrydhe
  Mango me luleshtrydhe
  Luleshtrydhe Pina Colada
  Triple Berry Duo Ice
  shalqini
  Shalqi limon
  4%
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • 1 ed83a5RandM Tornado 10000 Vape e disponueshme 10000 Puffs
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  Humbi Mary BM5000 JETABLE POD

  5.22
  Limonadë me pjeshkë qershie
  Lëpirëse pambuku
  Sode boronicë
  Energjike
  Mollë rrushi lce
  Akull i harlisur
  Mango Passion Fruta
  Manaferrat e përzier
  Akull kokosi nga ananas
  Akull me mollë të kuqe
  Qershi luleshtrydhe Boronica
  Akullore me luleshtrydhe
  5%
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • RM1K jpgRandM Tornado 10000 Vape e disponueshme 10000 Puffs
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  RandM Tornado 10000 Vape e disponueshme 10000 Puffs

  11.38
  Akull shalqi
  Cherry Ice
  Blueberry Sour Raspberry
  Kivi me luleshtrydhe
  Gjaku i Tigrit
  Dr.Vimto
  Mixed berry
  Karamele Rainbow
  Kiwi Dragon Berry
  Strawberry donut
  Raspberry Peach Ice
  Blueberry ice
  Blueberry Cherry
  Gummy Drop
  Orange Lime Cocktail
  2%
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
img 01Home

Produkti më i popullarizuar

 • Elf Bar Pi9000 Vape e disponueshme 12Elf Bar Pi9000 Vape Jetable 9000 Puffs
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  Elf Bar Pi9000 Vape e disponueshme 9000 Puffs

  5.69
  Mjedër boronicë
  Luleshtrydhe lce
  Mente limoni
  Elf Bull Ice
  Bull kukudh me mjedër
  Shurup trëndafili
  Krem Duhani
  Akull shalqi
  Akull pjeshke
  Lce rrushi
  Akull boronicë
  Mjedër rrushi
  Akullore me luleshtrydhe
  Apple e dyfishtë
  Lychee Ice
  Mango
  Kokrra e shegës
  Molle jeshile
  Cola Ice
  Limon rozë
  Mjedër Passionfruit Portokalli
  5%
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • RANDMTORNADO7000 6 Boronica në akull | Randm Tornado Vape e disponueshme 7000 fryrje
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  Boronica në akull | Randm Tornado Vape e disponueshme 7000 fryrje

  9.49
  Boronica në akull
  0%
  2%
  3%
  5%
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • RANDM9000 ALL1RandM Tornado Puff 9000 Taff z. Blue
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  RandM Tornado 9000 Vape me shije intensive| manaferrat e përziera

  9.88
  0%
  2%
  3%
  5%
  manaferrat e përziera
  Qartë
  Zgjidhni opsionet
 • RM1K jpgRandM Tornado 10000 Vape e disponueshme 10000 Puffs
  Vlerësuar 0 jashtë nga 5

  RandM Tornado 10000 Vape e disponueshme 10000 Puffs

  11.38
  Akull shalqi
  Cherry Ice
  Blueberry Sour Raspberry
  Kivi me luleshtrydhe
  Gjaku i Tigrit
  Dr.Vimto
  Mixed berry
  Karamele Rainbow
  Kiwi Dragon Berry
  Strawberry donut
  Raspberry Peach Ice
  Blueberry ice
  Blueberry Cherry
  Gummy Drop
  Orange Lime Cocktail
  2%
  Qartë
  Zgjidhni opsionet

Duke zgjedhur një alternativë pa duhan si p.sh cigare elektronike, ju mund të çliroheni nga disa substanca të dëmshme, siç është cianidi i hidrogjenit, cianide dhe mijëra kimikate të tjera që nuk ekzistojnë në cigaret elektronike. Falë cigares elektronike, duhanpirësit mund të arrijnë më lehtë ndërprerjen e plotë të pirjes së duhanit.

Kështu që, të vape duke u bërë gjithnjë e më popullore, me gjithnjë e më shumë duhanpirës që braktisin cigaret tradicionale në favor të kësaj alternative më të shëndetshme. Ne jemi shumë të gatshëm t'ju mbështesim në përvojën tuaj të parë me cigaret elektronike. Ekipi ynë mbështetës me përvojë, Stafi miqësor dhe i trajnuar profesionalisht është i gatshëm t'ju ndihmojë dhe t'ju përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja në çdo kohë. Nëse po mendoni të kaloni nga cigaret tradicionale në ato elektronike, por dëshironi të shijoni një përvojë të lëngshme në vend të duhanit tradicional, gjetja e kompletit të duhur të cigareve elektronike është hapi i parë për të filluar.

Découvrez une sélection de qualité sur allvaper.com, votre destination incontournable pour tout ce qui concerne la vape. Que vous recherchiez des liquides pour cigarette électronique pas cher, aux saveurs fruitées, gourmandes ou classiques, des kits de cigarette électronique à prix abordable, ou encore des accessoires essentiels, notre boutique en ligne répond à tous vos besoins. Chez allvaper, nous nous engageons à offrir aux vapoteurs des produits de première qualité. Nos experts ont minutieusement sélectionné chaque article pour garantir une expérience de vapotage optimale. Nous attachons une grande importance à la qualité de fabrication, au choix des matériaux et à l’emballage de nos produits. Cfare ka me shume, nous sommes conscients de l’importance du prix pour nos clients. C’est pourquoi nous nous efforçons de maintenir un équilibre parfait entre qualité et prix compétitifs. Parcourez notre site dès maintenant pour découvrir notre sélection de matériel de cigarette électronique pas cher et de qualité, et trouvez tout ce dont vous avez besoin pour une expérience de vapotage satisfaisante. Commandez dès aujourd’hui sur allvaper.com, votre vape shop en ligne de confiance.

Faqja allvaper.com mbështet shitje me shumicë dhe pakicë të cigareve elektronike, me një urdhër minimal prej 10 njësive. Ne në thelb ofrojmë më shumë se 1000 produkte që lidhen me cigaret elektronike, duke përfshirë fishekët, bishtajat, cigare elektronike të disponueshme, Edhe me shume !

Faqja jonë ofron produkte me cilësi të lartë me çmime konkuruese. Sepse shëndeti juaj është i rëndësishëm për ne, produktet që ne ofrojmë janë zgjedhur sipas standardeve strikte shëndetësore : Kështu, gëzimi gjithmonë rimon me sigurinë !

Kur cigarja elektronike bëhet shoqëruesi juaj i udhëtimit dhe jetës së përditshme, ajo duhet të jetë po aq unike sa ju, përputhet me stilin tuaj. Kështu që, qoftë në aspektin e prakticitetit apo dizajnit, ne ju ofrojmë shumë opsione për të përmbushur të gjitha dëshirat dhe nevojat tuaja.

Ne madje mund t'ju ofrojmë personalizim shtesë, në mënyrë që cigarja juaj elektronike të jetë gjithmonë në imazhin tuaj dhe më unike në krahasim me produkte të ngjashme !

Bota e cigareve elektronike ofron gjithashtu një shumëllojshmëri shijesh të lëngshme elektronike, me shije origjinale për t'ju ndihmuar të zbuloni kënaqësi edhe më të madhe.

Sepse ne aspirojmë të ofrojmë shërbim cilësor, ne bashkëpunojmë me partnerët më të mirë për të garantuar shpërndarjen optimale. Prandaj, mund të porositni me besim të plotë në faqen tonë !

Blogu

img 05Home
ikona 01 Home

Produkt origjinal

Cilësia është e garantuar 100%,ju lutemi të jeni të sigurt për të blerë

ikona 02 Home

Shërbim i klasit të parë

Mbështetja e klientit në internet, përfaqësues të shitjeve me kohë të plotë

ikona 03 Home

Dërgesa falas

Dorëzimi i shpejtë deri në fund 20 vende dhe rajone në mbarë botën

Karroca e blerjeve
 
Nuk ka nevojë